Może być to zaskakujące, jednak wiele osób zastanawia się nad tym, czy bieliznę uciskową można nosić zimą? Albo inaczej - czy można ją nosić przez cały rok? W końcu nie jest to bielizna, którą standardowo spotykamy w ofertach sklepów, więc być może dotyczą jej jakieś inne uwarunkowania w tym względzie? Odpowiedź na to pytanie prawdopodobnie zadowoli tych, którzy się nad tym zastanawiają. Otóż tak – bieliznę uciskową można nosić w zimie, a w wielu przypadkach nawet trzeba, jeśli jest to podyktowane zaleceniami lekarza (zobacz klasyfikację CEAP). Czy taka bielizna uciskowa na zimę różni się czymś od tej "standardowej" w kwestiach samego noszenia? Absolutnie tak. W chłodniejszych momentach roku możemy zaopatrzyć się w rajstopy, pończochy czy podkolanówki wykonane z ciepłej mikrofibry, która gwarantuje nam doskonałe właściwości termiczne przy takich samych parametrach stopniowanego ucisku co „standardowe” wyroby uciskowe.

Veera – bielizna uciskowa na zimę najwyższej jakości

Nasze produkty są testowane klinicznie, dzięki czemu możemy zagwarantować ich skuteczność. W ofercie sklepu Veera znajdują się pończochy, podkolanówki i rajstopy w różnych klasach ucisku. Uwaga! To rozwiązanie nie tylko dla kobiet. Choroby układu żylnego mogą dotknąć każdego, więc mamy również rozwiązania dedykowane panom. Oferowana przez nas bielizna uciskowa to specjalistyczne wyroby medyczne, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie odróżniać się od klasycznie spotykanych modeli I zapewniać pełen komfort użytkowania. Bielizna uciskowa na zimę dzięki zastosowaniu włókna mikrofibry zapewnia dobrą ochronę przed temperaturą I działa stymulująco na krążenie krwi w kończynach dolnych.

004 kwiecien veerabaner

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.