Okres jesienno-zimowy to czas, gdy wszystkie cienkie, zwiewne ubrania zamieniamy na coś grubszego i cieplejszego, co zapewni odpowiednią temperaturę dla naszego ciała. Tak samo jest w przypadku bielizny uciskowej, która powinna być stosowana przez cały rok.

Może być to zaskakujące, jednak wiele osób zastanawia się nad tym, czy bieliznę uciskową można nosić zimą? Albo inaczej - czy można ją nosić przez cały rok? W końcu nie jest to bielizna, którą standardowo spotykamy w ofertach sklepów, więc być może dotyczą jej jakieś inne uwarunkowania w tym względzie? Odpowiedź na to pytanie prawdopodobnie zadowoli tych, którzy się nad tym zastanawiają. Otóż tak – bieliznę uciskową można nosić w zimie, a w wielu przypadkach nawet trzeba, jeśli jest to podyktowane zaleceniami lekarza (zobacz klasyfikację CEAP). Czy taka bielizna uciskowa na zimę różni się czymś od tej "standardowej" w kwestiach samego noszenia? Absolutnie tak. W chłodniejszych momentach roku możemy zaopatrzyć się w rajstopy, pończochy czy podkolanówki wykonane z ciepłej mikrofibry, która gwarantuje nam doskonałe właściwości termiczne przy takich samych parametrach stopniowanego ucisku co „standardowe” wyroby uciskowe.

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z BIELIZNY UCISKOWEJ ZIMĄ?

Seria bielizny uciskowej na zimę powstała z myślą o zapewnieniu zdrowia oraz komfortu wszystkim użytkownikom. Bielizna uciskowa oprócz właściwości leczniczych zapewnia również właściwą regulację temperatury oraz wilgoci, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem na zimę.

Bielizna uciskowa na zimę zapewnia ciepło i doskonale sprawdzi się pod odzieżą, zapewniając pełną wygodę podczas jej użytkowania.

Dodatkowo wyroby kompresyjne na zimę:

  • dają pełną swobodę ruchów;
  • zapewniają doskonałą izolację termiczną;
  • gwarantują suchość oraz prawidłową oddychalność skóry;
  • neutralizują nieprzyjemne zapachy;
  • blokują chłodne powietrze i nieprzyjemny wiatr.

RODZAJE BIELIZNY UCISKOWEJ NA ZIMĘ

Dla osób, które chcą nosić produkty uciskowe również zimą, przygotowaliśmy specjalną serię pończoch, rajstop oraz podkolanówek, które wykonane są z ciepłej mikrofibry. Dzięki temu nie ma konieczności zakładania wielu warstw odzieży wierzchniej, by zapewnić sobie odpowiednie ciepło. Regularnie wykorzystywana bielizna uciskowa może przynieść zamierzone efekty, dlatego nie należy zapominać o niej zimą czy jesienią.

1.Pończochy uciskowe

Pończochy uciskowe na zimę to doskonałe rozwiązanie, które zapobiega powstawaniu żylaków czy zakrzepów, a także przyśpiesza proces rekonwalescencji po zabiegu. Pończochy uciskowe z naszej oferty zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a także prawidłowo odprowadzają pot oraz wilgoć, dlatego często stosowane są przez kobiety właśnie zimą.

 

2. Rajstopy uciskowe

Rajstopy uciskowe doskonale dopasowują się do ciała, dzięki czemu bez problemu można je nosić pod odzieżą wierzchnią. Rajstopy uciskowe z naszej oferty są bardzo przyjazne dla skóry, dlatego mogą być stosowane na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Mają działanie profilaktycznie oraz lecznicze.

 

3.Podkolanówki uciskowe

Podkolanówki uciskowe, tak samo jak pończochy czy rajstopy doskonale stymulują krążenie oraz poprawiają komfort chodzenia. O zdrowie nóg należy dbać o każdej porze roku, dlatego stosowanie podkolanówek uciskowych zimą to doskonałe rozwiązanie.

Bielizna uciskowa na zimę z naszej oferty charakteryzuje się estetycznym wyglądem oraz wykonaniem z najwyższej jakości materiałów. Mogą być stosowane zarówno zimą, jak i jesienią. Zimowe kolekcje produktów uciskowych, które przygotowaliśmy są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Veera – bielizna uciskowa na zimę najwyższej jakości

Nasze produkty są testowane klinicznie, dzięki czemu możemy zagwarantować ich skuteczność. W ofercie sklepu Veera znajdują się pończochy, podkolanówki i rajstopy w różnych klasach ucisku. Uwaga! To rozwiązanie nie tylko dla kobiet. Choroby układu żylnego mogą dotknąć każdego, więc mamy również rozwiązania dedykowane panom. Oferowana przez nas bielizna uciskowa to specjalistyczne wyroby medyczne, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie odróżniać się od klasycznie spotykanych modeli I zapewniać pełen komfort użytkowania. Bielizna uciskowa na zimę dzięki zastosowaniu włókna mikrofibry zapewnia dobrą ochronę przed temperaturą I działa stymulująco na krążenie krwi w kończynach dolnych.

Wybierając bieliznę uciskową na zimę z naszej oferty zapewniasz sobie pełen komfort oraz bezpieczeństwo. Wszystkie materiały, z których wykonana jest bielizna zostały wcześniej odpowiednio przebadane i przetestowane, by zapewnić produkty o najwyższej jakości. Dodatkowo szeroki wybór produktów, sprawia, że każdy może znaleźć bieliznę uciskową dostosowaną do swoich potrzeb oraz oczekiwań.

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.