VEERA W PLEBISCYCIE INFLUENCER’S TOP 2019

W 2019 roku marka Veera wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu – Plebiscycie Influencer’s Top 2019. Przyznano nam 2 nagrody w kategorii STYL. Zwyciężyły pończochy z linii Veera Przeciwżylakowa i skarpetki męskie z linii Veera For Man w podkategorii kolejno bielizna damska i męska. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego działania! Dziękujemy.

W Plebiscycie wzięło udział wielu influencerów, a w tym znanych i wpływowych osób ze świata show biznesu. To oni testowali produkty zgłoszone do Plebiscytu, dlatego też nagrody, które otrzymaliśmy są dla nas szczególnie ważne.

 

 

A TAK WYGLĄDAŁO TESTOWANIE PRODUKTÓW VEERA W RAMACH PLEBISCYTU

 

cytaty 1

cytaty 2

cytaty 3

cytaty 4

 

 

ODBIÓR NAGRÓD DLA MARKI VEERA PRZEZ SAMEGO PREZESA

Wręczenie nagród w ramach Plebiscytu Influencer’s Top 2019 odbyło się na uroczystej gali. Obecność na niej to była prawdziwa przyjemność, a po wręczeniu nagród emocje trzymały nas jeszcze bardzo długo. Nagrody odebrał sam Prezes marki Veera – Tomasz Nasierowski. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z tego cudownego wydarzenia, na którym pończochy z linii Veera Przeciwżylakowa i skarpetki męskie Veera For Man zostały nagrodzone w kategorii STYL.

 

zdj z gali

 

 

PRODUKTY VEERA TESTOWAŁY GWIAZDY

To dla nas zaszczyt, że otrzymaliśmy 2 nagrody w kategorii STYL dla pończoch uciskowych z linii Veera Przeciwżylakowa i skarpetek męskich Veera For Man. Tym bardziej, że konkurencja była ogromna i produkty Veera testowały gwiazdy. Poniżej możecie zobaczyć, komu wysłaliśmy nasze produkty do testów i oceny! A to oczywiście nie wszyscy. Wśród testujących byli m.in.: Beata Tadla, która również prowadziła galę wręczenia nagród; Renata Kaczoruk, Anna Dec, Joanna Kushill-Dziurda, Piotr Ligienza, Sebastian Kowalczyk, Paulina Koziejowska, Michał Dudziński i wiele innych.

 

zdj gwiazd 1

zdj gwiazd 2

 

 

KILKA SŁÓW O PLEBISCYCIE INFLUENCER’S TOP 2019

Influencer’s Top 2019 to wyjątkowe wydarzenie wykorzystujące najnowsze trendy w marketingu. Z tego względu jurorami w tym Plebiscycie byli influencerzy – blogerzy, gwiazdy, osoby kreujące rynek. To oni rzetelnie testowali i oceniali produkty, które brały udział w Plebiscycyie. Dzięki ich opinii marce Veera przyznano aż 2 nagrody. To dla nas niesamowite wyróżnienie. Jeszcze raz dziękujemy!

 

produkty z logo

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.