AŻ 100 KOBIET Z CAŁEJ POLSKI
PRZETESTOWAŁO PRODUKTY VEERA BEAUTY

   Akcja Testowanie to było naprawdę COŚ. Do Akcji zgłosiło się ponad 500 Kobiet, a do testowania na podstawie konkursu, wytypowaliśmy aż 100 z nich. Część Kobiet testowała pończochy, a część rajstopy z linii Veera Beauty. Bardzo się cieszymy, że jako marka Veera przyczyniliśmy się do tego, że Kobiety, które jeszcze nie znały naszych produktów, mogły je poznać, wypróbować i przekonać się, że Veera dba o zdrowie nóg. Tych Pań było blisko 50% - to bardzo dobry wynik!

   Ta wyjątkowa Akcja niestety dobiegła już końca, ale nie ma się co smucić. Właśnie w tym miejscu postanowiliśmy zachować wspomnienia i zgromadzić wyniki testowania – zdjęcia, opinie, krótkie historie Kobiet, które testowały rajstopy i pończochy Veera Beauty. W ramach Akcji przeprowadziliśmy również ankietę – jej wyniki są dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdzają, że produkty Veera są doceniane, wysokiej jakości i dbają o zdrowie nóg. Zostań z nami w tym miejscu wspomnień i zobacz wyniki Akcji Testowanie! Jej efekty możesz również śledzić na Instagram’ie i Facebook’u pod hashtagami #akcjatestowanieveera #akcjaveera #testowanieveera

 

 

Oto Zwyciężczynie Akcji Testowanie!

 

2 zwyciczynie

 

Obejrzyj publikacje z Akcji Testowanie
i zobacz wyniki ankiety

 

kola 1

 

100% Kobiet z Akcji Testowanie uważa, że produkty marki Veera są godne zaufania. Dziękujemy!

 

kola 2

 

Kobiety z Akcji Testowania jednogłośnie zadeklarowały, że produkty Veera Beauty są bardzo trwałe i nie puszczają oczek.

 

kola 3

 

Ponad 95% Kobiet z Akcji Testowanie potwierdza, że produkty Veera Beauty eliminują uczucie ciężkości, opuchnięcia i ból nóg.

 

kola 4

 

100% Kobiet bardzo dobrze ocenia testowane przez siebie pończochy Veera Beauty.

 

kola 5

 

Ponad 92% Kobiet z Akcji testowanie zgadza się, że produkty Veera Beauty sprawiają, że nogi są lekkie.

 

kola 6

 

100% Kobiet z Akcji Testowanie poleciłaby pończochy i rajstopy Veera Beauty.

 

PS. O Akcji Testowanie możesz jeszcze przeczytać TUTAJ

2 dzikujemy

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.