obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek
obrazek obrazek

VEERA JEST IDEALNA
DLA CIEBIE I TWOICH NÓG

CO DAJĄ CI RAJSTOPY VEERA?

ZDROWIE

Produkty uciskowe marki Veera dbają o Twoje zdrowie. Dzięki swoim właściwościom, nadają lekkości nawet najbardziej zmęczonym nogom. Przynoszą szybką i skuteczną ulgę w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia, takich jak: obrzęk, zmęczenie nóg, uczucie ciężkości nóg, pajączki (pękające naczynka). Produkty Veera są testowane klinicznie - stopniowany ucisk skierowany od kostki ku górze, pomaga przez cały dzień naszym żyłom przepompować krew do serca. Profilaktyka jest pierwszym krokiem do zdrowych i pięknych nóg na długie lata.

PIĘKNO

Wiemy, że dbając na co dzień o swoje zdrowie, chcesz również wyglądać przez cały czas atrakcyjnie i pięknie. Dlatego właśnie stworzyliśmy rajstopy na miarę XXI wieku, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Pomimo wyjątkowych właściwości zdrowotnych, rajstopy Veera wyglądają jak klasyczne, eleganckie rajstopy. Doskonale nadają się do każdej stylizacji. Dodatkowo nasze produkty wyszczuplają i modelują sylwetkę. Dzięki nim przez cały dzień będziesz czuła się pewnie i komfortowo.

KOMFORT

Rajstopy przylegają bezpośrednio do skóry, zwykle ubierasz je na cały dzień, dlatego ich noszenie musi być komfortowe. Produkty Veera wyprodukowane są w technologii Silver+. Zawierają w sobie jony srebra, dzięki którym przez cały dzień czujesz się świeżo i higienicznie. Dzięki specjalnemu splotowi odporne są na puszczanie oczek, nie musisz się więc obawiać przykrej niespodzianki i nie musisz nosić już zapasowej pary rajstop w torebce.

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.