baner001

PRZETESTUJ NOWOŚĆ

ZGŁOŚ SIĘ I PRZETESTUJ, JAKO JEDNA ZE 100 KOBIET, NASZE INNOWACYJNE RAJSTOPY ANTYCELLULITOWE LOOK AT ME!BY VEERA.

Innowacja na polskim rynku! Rajstopy antycellulitowe Look At Me by Veera to połączenie nauki i wieloletniego doświadczenia uznanego producenta wyrobów uciskowych by stworzyć nowość dopracowaną w każdym calu. Od teraz możesz skutecznie walczyć z cellulitem „przy okazji”. Wystarczy założyć rano rajstopy, które przez cały dzień będą pracować dla Ciebie, podczas gdy ty będziesz zajęta swoimi sprawami. Tego właśnie potrzebują współczesne kobiety!

Zgłoś się do testowania


>> Regulamin akcji <<

baner002

Jak rajstopy mogą skutecznie redukować cellulit? Naturalnie!

Rajstopy Look At Me wykonane są z przędzy Nilit Innergy. Jest to przędza poliamidowa z mikrofibry z właściwościami generowania głębokiego promieniowania podczerwieni (FIR — Far InfraRed). Naturalny dodatek mineralny znajdujący się w strukturze przędzy przekształca energię termiczną ludzkiego ciała w FIR i odbija ją z powrotem do głębokich tkanek skóry, powodując delikatne podniesienie ich temperatury. Delikatne ciepło powodowane przez promieniowanie podczerwone ożywia i energetyzuje organizm oraz pomaga zredukować objawy cellulitu. Temperatura w komórkach podniesiona jest o 1,14 stopnia Celsjusza, a to polepsza metabolizm!

Część majtkowa w rajstopach Look At Me działa antycellulitowo, natomiast nogawka ma klasyczne właściwości rajstop uciskowych marki Veera. Dzięki stopniowanemu uciskowi stosujesz profilaktykę przeciwżylakową. Nogi stają się lżejsze i mniej zmęczone. Redukujesz objawy takie, jak: ból, obrzęki i uczucie zmęczenia nóg.

Rajstopy Look At Me to produkt dopracowany w każdym calu, dlatego oprócz skutecznego działania postawiliśmy na komfort i uczucie piękna podczas ich noszenia.

baner002

DWIE STREFY DZIAŁANIA

Rajstopy Look At Me podzielone są na DWIE STREFY. Każda z nich aktywnie działa przez cały czas noszenia poprawiając Twoje zdrowie, komfort oraz uczucie piękna.

  • STREFA WALKI Z CELLULITEM to część majtkowa zakończona piękną koronką. To strefa w której dzięki działaniu głębokich fal podczerwieni skutecznie redukujesz formacje cellulitu i poprawiasz całościowo wygląd skóry
  • STREFA POPRAWY KRĄŻENIA to część nogawkowa. To strefa w której działa stopniowany ucisk poprawiający krążenie, redukujący bóle i zmęczenie nóg

baner004

TESTOWANIE

Zgłoś się do testowania w terminie do 18 kwietnia poprzez formularz zamieszczony na tej stronie uzupełniając poprawnie wszystkie pola i otrzymaj naszą wyjątkową nowość. Na każdą uczestniczkę testowania czekają dwie pary rajstop antycellulitowych LOOK AT ME! by Veera w kolorze czarnym oraz make-up. Przesyłki otrzyma od nas aż 100 osób. Prawda, że cudownie? 😊 Wyniki, kto otrzyma produkt do testów zostaną rozesłane mailowo do wytypowanych osób do dnia 30 kwietnia! Szczegóły są dostępne w regulaminie!

Wszystkie osoby, które zakwalifikują się do testowania i otrzymają produkt marki LOOK AT ME zobowiązane są do:

  • zamieszczenia opinii na temat testowanego produktu w sklepie online Organizatora
  • umieszczenia w swoim kanale w sieci podanym w formularzu swojego zdjęcia z testowania produktu wraz z opinią
    (Instagram, Facebook lub blog)
  • przesłania opublikowanego zdjęcia również na mail: info@veeradlaciebie.pl
  • wypełnienia ankiety na temat testowanego produktu, która będzie dostępna pod wskazanym linkiem przesłanym do testujących

Imię:

Nazwisko:

Adres e-mail:

Rozmiar produktu:

Podaj link do miejsca w sieci (swojego profilu) w którym możesz opublikować zdjęcie testowanego produktu i recenzję (instagram, facebook, blog itd.)

PYTANIE KONKURSOWE: Dlaczego chcesz przetestować rajstopy antycellulitowe Look At Me!

Ulica:

Kod pocztowy:

Numer domu:

Miejscowość:

Telefon:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego i adres zamieszkania, przez Organizatora w celu realizacji umowy przystąpienia do akcji i jego prawidłowego przeprowadzenia. Ponadto akceptuje fakt, że przekazane przeze mnie dane osobowe w zakresie imię, nazwisko, adres mail będą wykorzystywane przez Organizatora oraz Fundatora w celach marketingowych.
Oświadczam, iż zapoznałem/łam się z regulaminem akcji Testowanie, dostępnym pod adresem: www.veera.pl/testowanie-regulamin oraz w pełni zgadzam się z jego postanowieniami.

baner005

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.