aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Chroń swoje nogi w lato

Tak, to już w tym tygodniu! Zaczynamy lato i wakacje 😊 Zapewne każda z Was nie mogła doczekać się tych najcieplejszych i najweselszych dni w roku. Jednak, czy przygotowałyście się odpowiednio do ochrony swoich nóg przed czyhającymi na nie w tym czasie „pajączkami” i „pomarańczową skórką”? Przeczytajcie nasz najnowszy artykuł i sprawdźcie, jak warto „TO” robić.

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

365 dni miłości

Kochamy nasze Mamy i dbamy o ich zdrowie! Nie tylko od święta, ale przez cały rok. Jeśli więc nie macie pomysłu, jak jeszcze mocniej wyrazić swoje uczucia tym najważniejszym kobietom w naszym życiu, koniecznie przeczytajcie nowy wpis na blogu pomaranczka.pl.

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Czas na powrót do formy i lekkości przed latem!

Za nami dwa lata spacerów na trasie kanapa – lodówka pod hasłem „Zostań w domu”, kolejna przesiedziana zima i już tradycyjnie kuszące tuczącymi smakołykami święta. Jak tu nie zdobyć nadprogramowych kilogramów, gdy wszystko sprzyja obniżeniu aktywności fizycznej? Przed nami majówka, a za nią nadciągają wiosna i lato. Warto ten czas wykorzystać na rozpoczęcie powrotu do formy! Co zrobić, aby zawalczyć o wymarzoną figurę? O tym przeczytacie w najnowszym tekście na blogu pomaranczka.pl!

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Dbaj o zdrowie codziennie, nie od święta!

Już od ponad 70 lat 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Ta symboliczna data jest znakomitym momentem na rozpoczęcie wdrażania w naszym życiu profilaktyki przeciwżylakowej kończyn dolnych. Jakie produkty prozdrowotne wprowadziła do swojej oferty Veera na przestrzeni lat? Odpowiedź znajdziecie na naszym blogu na pomaranczka.pl.

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Wiosną szczególnie zadbaj o swoje nogi

Przyszła wiosna i mamy coraz więcej słońca, coraz wyższe temperatury… coraz mniej ubrań na sobie! Tym samym już za chwilę przerzucimy się z długich spódnic i ciepłych spodni na lekkie sukienki i spódniczki. Jak zadbać o nogi, aby olśnić nimi w nadchodzące lato? O tym dowiecie się z najnowszego tekstu na naszym blogu! Zapraszamy do lektury.

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Nie kombinuj i wskakuj w rajstopy!

Rajstopy i pończochy królują w modzie od lat, jednak wciąż nie wiemy z czym i jak je nosić. Czy faktycznie powinnyśmy mieć takie dylematy? Oczywiście, że nie. Zarówno rajstopy, jak i pończochy, możemy zakładać do wszystkiego i to o każdej porze roku. Jeśli nie wierzycie, zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na naszym blogu!

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Nowe wyzwanie od Veera – #YourBodySmile

Już prawie od miesiąca w każdy wtorek i czwartek w ramach naszych stories i wyróżnionych relacji na Instagramie możecie oglądać filmiki, z których dowiecie się, jak zadbać o zdrowie i piękno nóg, uprawiając ćwiczenia angażujące dolne części ciała. Więcej o akcji #YourBodySmile dowiecie się z naszego najnowszego artykułu na blogu pomaranczka.pl.

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Zamów Veera pod choinkę

To ostatnia chwila, aby wysłać list do Świętego Mikołaja, w którym poprosicie o produkty Veera!
Co w tym roku możecie sobie zażyczyć, aby zadbać o zdrowie nóg? O tym piszemy w najnowszym tekście na naszym blogu! Zapraszamy do lektury :)

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Gang Veera vol. 2!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że wybraliśmy prawie pięćdziesiąt pań, które dołączyły do naszej zabawy i zostały członkiniami Gangu Veera. Więcej w artykule na naszym blogu :)

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Lato z Veera trwa cały rok!

Ciepłe, kolorowe lato przeminęło, a każdy nowy dzień przynosi chłód, opady i coraz mniej światła. Co zrobić, aby słoneczne chwile nie zostały tylko w naszych wspomnieniach i mogły trwać przez całą jesień i zimę? W najnowszym wpisie na blogu pomaranczka.pl poddajemy Wam kilka ciekawych pomysłów!

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Mikrofibra – nie tylko na zimne dni

Jeśli poszukujecie wygodnych i praktycznych rajstop, pończoch lub podkolanówek na chłodne
dni, polecamy zaopatrzyć się w produkty wykonane z mikrofibry. Są nie tylko eleganckie, ale również pomogą Wam zadbać o zdrowie nóg. Dlaczego? Więcej dowiecie się z najnowszego artykułu na naszym blogu!

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Przywitajmy nowe produkty w serii Look At Me!

Z końcem września nasza rodzina Look At Me powiększyła się! Do Rajstop antycellulitowych Look At Me dołączyły takie produkty, jak: Rajstopy antycellulitowe Mikrofibra Look At Me, Legginsy antycellulitowe Look At Me oraz Spodenki antycellulitowe Look At Me. Dlaczego nasza kolekcja jest taka wyjątkowa i dlaczego powinnyście ją regularnie nosić? O tym dowiecie się z najnowszego artykułu na naszym blogu. Zapraszamy do lektury :)

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Veera ponownie ze złotym godłem Konsumencki Lider Jakości 2021

Veera po raz kolejny podbiła serca Polaków i otrzymała tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości.
Na decyzję ankietowanych wpłynęła przede wszystkim jakość oferowanych przez nas produktów i dotychczas zdobyte nagrody. Więcej informacji o nagrodzie przeczytacie w artykule na naszym blogu.

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Twoje dzieci też mogą mieć problemy z żylakami!

Problemy z krążeniem krwi w kończynach dolnych ma już ponad połowa dorosłych Polaków. Większość z dolegliwości wynika z predyspozycji genetycznych. Oznacza to, że zarówno wy, jak i wasze dzieci, możecie w przyszłości doświadczyć żylaków. Warto więc już dziś wdrożyć profilaktykę i stosować ją całą rodziną. W nowym artykule na blogu Veera podpowiada, jak to zrobić! Zapraszamy do lektury :)

aktualnosc 5krokowDoZdrowych

Od teraz Veera bez tajemnic

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak zbudowane są rajstopy, pończochy, podkolanówki od Veera i dlaczego tak znakomicie spełniają swoją rolę, jaką jest kompresjoterapia?
W najnowszym artykule na naszym blogu odkrywamy tajemnice Veera. Zapraszamy do lektury i poznania od środka naszych produktów.

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.