Linie produktów

kwadraty001

Profilaktyka przeciwżylakowa

produkty medyczne, testowane klinicznie 

kwadraty003

Produkty medyczne, kompresyjne

testowane klinicznie, II i III klasa ucisku 

kwadraty002

Profilaktyka przeciwżylakowa.

produkty beauty

kwadraty004

Produkty terapeutyczne

antycellulitowe, przeciwbólowe, rozgrzewające

 

Pokaż wszystkie

Bielizna modelująca, a może wyszczuplająca? Zazwyczaj patrzymy na pończochy, podkolanówki czy rajstopy, jako rzeczy użytkowe, ale jednak przede wszystkim dostarczające określonych doznań wizualnych. Nie wszystkie bowiem pasują do każdej stylizacji, jednak odpowiednio dobrane potrafią podkreślić nogi i stać się przyjemnym dla oka akcentem. Jednak z racji tego, że bielizna uciskowa przylega bezpośrednio do ciała, można ją wykorzystać również w bardziej praktycznych celach, dlatego powstała bielizna kompresyjna, która bierze czynny udział w profilaktyce i terapii przeciwżylakowej.

Bielizna kompresyjna Veera dla kobiet i mężczyzn

Terapia uciskowa, znana również jako kompresjoterapia, to sposób na radzenie sobie z dolegliwościami kończyn dolnych, który stosowany jest od stuleci. Oczywiście wraz z rozwojem technologicznym bandaże materiałowe zastąpiła bielizna kompresyjna, która jest zdecydowanie łatwiejsza do noszenia, przyjemniejsza w dotyku i miła dla oka. Zasada się jednak nie zmienia. Chodzi o wywieranie ucisku o określonej sile. Przewlekłe choroby żylne występują coraz częściej, na co wpływa siedzący tryb życia i ogólny brak ruchu, a także niewłaściwa dieta. Zdarzenia te są na tyle powszechne, że opracowano klasyfikację CEAP, która pomaga określić stopień zaawansowania choroby w oparciu o:

  • objawy kliniczne,
  • etiologię (przyczyny),
  • lokalizację anatomiczną,
  • przyczyny fizjologiczne.

Zależnie od stopnia zaawansowania schorzenia, bielizna kompresyjna powinna mieć określony stopień ucisku (tzw. stopień kompresji).

Bielizna uciskowa, korygująca, która poprawia krążenie

Produkty uciskowe marki Veera to testowane klinicznie wyroby, których używanie faktycznie wpływa na poprawienie sytuacji zdrowotnej. Wszystkie oferowane przez nas rodzaje bielizny mogą pomóc użytkownikom, a różnią się projektami i rodzajami. Terapia uciskowa może być potencjalnie potrzebna każdemu, ponieważ w Polsce u ok. 45% dorosłych kobiet i 38% dorosłych mężczyzn stwierdza się żylaki kończyn dolnych. I wbrew obiegowej opinii nie dotyczy to osób starszych, a dzieje się to już w wieku 30 lat! Bielizna korygująca wprowadzona w porę do naszej garderoby może powstrzymać rozwój żylaków i zniwelować niektóre objawy, a także wspomóc krążenie krwi.

Bielizna kompresyjna - efekty czuć już pierwszego dnia

Obrzęk nóg i uczucie ciężkości może zniknąć już po pierwszym dniu stosowania pończoch czy rajstop uciskowych. Dobra bielizna korygująca dopasowuje się do ciała, nie daje poczucia dyskomfortu i, co bardzo ważne, przepuszcza powietrze, dzięki czemu kończyny się nie pocą. Jednak bielizna korygująca Veera to nie tylko profilaktyka i terapia, ale również wygląd, elegancja i kobiecość. Nasze produkty idealnie modelują sylwetkę i nie odróżniają się wyglądem od standardowej bielizny. Dbamy o ich wzornictwo i materiały, z jakich są wykonane, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszym Klientkom... i Klientom. Podkolanówki uciskowe dla panów nie są niczym wstydliwym i należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy niechęć do zakładania bielizny uciskowej jest warta tego, żeby pozwolić na rozwój żylaków.

Bielizna korygująca, bezszwowa, estetyczna i praktyczna

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi liniami produktów, z których każdą charakteryzuje nieco odmienna specyfika, przez co sprawdzą się w innych okolicznościach. Mamy bieliznę zarówno dla Pań jak i produkty kompresyjne Panów. Priorytetem jest zadowolenie Klientów i najwyższa jakość materiałów, a także właściwości medyczne potwierdzone klinicznie, dzięki czemu możemy gwarantować skuteczność naszych wyrobów!

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.