Spodenki, szorty antycellulitowe Veera

Spodenki antycellulitowe Veera Silver to przełomowe połączenie technologii i medycyny. Innowacyjna formuła 3 włókien: srebra, miedzi i węgla wplecionych w delikatną bawełnę wykorzystuje zachodzące między nimi reakcje, aby zagwarantować Tobie widoczne efekty w walce z cellulitem. Struktura materiału w połączeniu ze stymulującym działaniem metali pobudza mikrokrążenie i wykonuje drenaż limfatyczny. Przez cały czas gdy nosisz spodenki odbywa się mikromasaż aktywnie drenujący i wyszczuplający, dzięki czemu osiągniesz perfekcyjną sylwetkę. Oczyszczające działanie węgla wspomaga eliminowanie toksyn i nadmiaru płynów. Dzięki zastosowaniu srebrnej nici spodenki posiadają właściwości antyalergiczne, antybakteryjne oraz przeciwgrzybiczne. W widoczny sposób dbają o poprawę stanu twojej skóry.

Oferta bielizny uciskowej w sklepie internetowym Veera.

Skład spodenek jest wynikiem wieloletnich poszukiwań. Przełomowe zastosowanie srebra, miedzi i węgla, wyplenionych w delikatną i rozgrzewającą bawełną wykorzystuje zachodzące między nimi reakcje. Naturalne procesy metaloterapii zapewniają skuteczność w połączeniu z prawdziwym komfortem noszenia.

photo

Struktura materiały w połączeniu ze stymulującym działaniem metali pobudza krążenie i wykonuje drenaż limfatyczny. Cały czas gdy nosisz spodenki odbywa się mikromasaż aktywnie drenujący i wyszczuplający. Jednym z ważnym elementów redukcji cellulitu jest oczyszczanie organizmu. Węgiel wspomaga eliminowanie toksyn, zbędnych składników przemiany materii i nadmiaru płynów z organizmu.

photo
  • redukcja cellulitu
  • mikromasaż aktywnie drenujący i wyszczuplający
  • modelowanie brzucha i pośladków
  • widoczna poprawa kondycji skóry
  • oczyszczenie organizmu z toksyn
  • redukcja nadmiaru płynów
photo

Obecność jonów srebra i węgla w tkaninie pozwala utrzymać naturalny poziom flory bakteryjnej. Miedź wykorzystuje swoje właściwości antybakteryjne i grzybobójcze. Razem zapewniają bezpieczeństwo i higienę użytkowania. Zapobiega to tworzeniu się przykrych zapachów i pozwala cieszyć się wyjątkowa jakością i komfortem przez cały czas użytkowania.

photo
photo

Nasze produkty antycellulitowe z linii Veera Silver skutecznie wspomagają kobiety w procesie pozbywania się cellulitu, ale również odchudzania, poprawiania wyglądu sylwetki i skóry. Oprócz mikromasażu aktywnie drenującego, spodenki eliminują toksyny z organizmu. Dzięki obecności węgla następuje oczyszczanie organizmu. Węgiel wspomaga eliminowanie toksyn oraz zbędnych składników przemiany materii.

Spodenki 24 na dobę. Spodenki Veera Silver można nosić zarówno w nocy, jak i w dzień. Nie ma to wpływu na ich działanie. Są również idealne do używania podczas aktywności fizycznej. Wykonanie spodenek pozwala na ich swobodne i dyskretne noszenie pod codziennym ubraniem.

Piękna Pupa w trzy miesiące. Aby uzyskać widoczny efekt, należy nosić spodenki Veera Silver przynajmniej 3 miesiące. Większość Klientem zauważa poprawę już o wiele wcześniej. Aby osiągnąć oczekiwane efekty należy nosić spodenki przynajmniej 8 godzin w ciągu doby.

baner produkt wyrob medyczny

obrazek
obrazek
obrazek

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.