Czeka Cię długa podróż samochodem, pociągiem lub samolotem? Twoim problemem jest uczucie ciężkich nóg? A może zdarza się, że po wielu godzinach spędzonych w pozycji siedzącej kończyny puchną i bolą? Niezależnie od tego, czy cierpisz na niewydolność żylną, czy też nie, warto przed podróżą założyć bieliznę uciskową, która wcale nie musi wiązać się z uczuciem dyskomfortu, bądź szybkim poceniem ciała! 

Bielizna uciskowa w podróży – postaw na profilaktykę! 

Warto wiedzieć, że produkty uciskowe nie tylko rekomendowane są osobom cierpiącym na niewydolność żylną czy zakrzepicę w obrębie kończyn dolnych. Specjalne rajstopy do kompresjoterapii można także zakładać profilaktycznie. Doskonałą okazją z pewnością będzie daleka podróż samochodem czy pociągiem, podczas której nawet u zdrowych i młodych osób mogą pojawić się nieprzyjemne dolegliwości wynikające z nieodpowiedniego krążenia krwi w żyłach. Jeśli chcesz uniknąć obrzęku, bólu, ciężkość nóg i ich zmęczenia, wybierz na przykład rajstopy z linii Veera Beauty. Panowie z pewnością zainteresują się wyrobami kompresyjnymi: Veera FOR MAN

 

Warto wiedzieć! Naczynia żylne w nogach umiejscowione są najdalej od serca, co wpływa na utrudniony przepływ krwi w czasie wielogodzinnego podróżowania w pozycji siedzącej. Wiedza i prewencja są zatem kluczowe dla utrzymania komfortu i zdrowia naszych nóg – rajstopy uciskowe to gwarancja doskonałego samopoczucia oraz świeżość, nawet po pokonaniu tysięcy kilometrów na lądzie czy w powietrzu. 

Veera Travel – linia stworzona z myślą o podróżujących! 

Veera Travel to linia wyrobów medycznych, które doskonale nadają się do celów profilaktyki zdrowia kończyn dolnych. Ceniona jest ona m.in. przez zawodowych kierowców, którzy szczególnie narażeni są na rozwój schorzeń w obrębie żył nóg. Dzięki podkolanówkom i skarpetom męskim w I klasie ucisku 18-21 mmHg liczyć można na zredukowanie uczucia ciężkości nóg. Produkty Veera Travel zapobiegają również pierwszym zmianom żylakowym, doskonale poprawiając krążenie krwi w naczyniach krwionośnych. Przynoszą one ulgę kierowcom, a w dodatku gwarantują im komfort noszenia. 

 

Skarpety Veera Travel uszyte są z materiału wzmocnionego na pięcie i palcach, co sprawia, że są one trwałe. Zapewniają również prawidłowe ułożenie wyrobu na nodze oraz właściwe rozmieszczenie ucisku. Warto dodać, że takie skarpety kompresyjne są bakteriostatyczne – zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi i redukują potliwość stóp. 

Masz żylaki i czeka Cię podróż? Wybierz właściwy produkt kompresyjny! 

Produkty kompresyjne warto zakładać podczas podróży nie tylko w przypadku osób zdrowych i w ramach profilaktyki – rajstopy, pończochy czy skarpety uciskowe są szczególnie cenione wśród osób chorujących na różne schorzenia kończyn dolnych i układu krwionośnego. Dzięki certyfikowanym wyrobom medycznym zakwalifikowanym do produktów uciskowych, pacjenci nie muszą obawiać się nieprzyjemnych dolegliwości podczas podróży, a tym bardziej nie muszą ze względów zdrowotnych – i w strachu przed rozwojem schorzenia – rezygnować np. z zagranicznych wakacji. 

 

Istotne jest jednak to, by dobrać właściwy wyrób kompresyjny o odpowiednim dla stanu zdrowia stopniu ucisku. W tym celu warto skonsultować się z lekarzem, a także zapoznać się z klasyfikacją CEAP. Wszystkie produkty marki Veera są właściwie oznaczone, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z zakupem idealnych rajstop, pończoch, podkolanówek czy skarpet do swoich potrzeb. 

Wyjątkowe produkty kompresyjne Veera!

Poprawiają krążenie i perfekcyjnie modelują nogi!

Veera to niezwykle eleganckie produkty ze stopniowanym uciskiem. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, nadają lekkości nawet najbardziej zmęczonym nogom. Są testowane klinicznie, niezwykle trwałe, wykonane z przyjemnego w dotyku materiału. Są niezwykle trwałe. Dzięki specjalnemu splotowi rajstopy zachowują bardzo długo swoje właściwości, ale są również odporne na puszczanie oczek. To coś co doceni każda kobieta. Nawet jeżeli zaciągniesz rajstopę, nie musisz się martwić o to, że poleci oczko. Każdego dnia dbają o zdrowie i piękno Twoich nóg. Idealnie modelują sylwetkę, dzięki czemu będziesz wyglądała smukło i kobieco. Stosowane w profilaktyce zapewniają nogom piękno i zdrowie na długie lata.

 

Veera Przeciwzylakowa

to linia idealna na co dzień

modulprodukty 360x280 v2


Veera Premium

to linia z mikrofibry, mieka i przyjazna dla skóry

premium-produkty v2

Veera Love

to wyjątkowa linia dla kobiet w ciąży

love-produkty v2

 

Veera for Men

Trwałe i eleganckie. Zapewniaja skuteczną pomoc w pierwszych objawach problemów z krążeniem. Szczególnie polecane dla osób które długo podróżują.

produkty 1

Veera idealna na co dzień

Produkty uciskowe Veera:

 • wyszczuplają
 • oddychają
 • modelują
 • nadają lekkości

 

Kiedy zacząć nosić rajstopy Veera:

 • pękanie drobnych naczyń (pajączków)
 • obrzęki nóg
 • zmęczenie i ból nóg
 • genetyczną skłonność do żylaków
 • siedzący tryb życia
 • niewydolność krążenia
 • częste podróże
 • podczas ciąży (Veera love)

 

Veera to gwarantowana jakość:

 • Wyrób medyczny
 • Precyzyjne strefy ucisku
 • Anatomicznie dziany
 • Z piętą i palcami
 • testowany klinicznie
 • nagrodzony przez konsumentów (Laur Konsumenta i Lidera Jakości)
 • bardzo trwały

Zobacz pełną linię produktów marki Veera

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.