Veera Premium to wyjątkowe rajstopy, podkolanówki oraz pończochy ze stopniowanym uciskiem. Każdego dnia dbają o zdrowie i piękno Twoich nóg. Niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki swoim właściwościom, nadają lekkości nawet najbardziej zmęczonym nogom. Przynoszą szybką i skuteczną ulgę w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia, takich jak: obrzęk, zmęczenie nóg, uczucie ciężkości nóg, pajączki (pękające naczynka). Bielizna Veera jest testowana klinicznie - stopniowany ucisk skierowany od kostki ku górze, pomaga przez cały dzień naszym żyłom przepompować krew do serca. Najważniejsze jednak jest, że marka Veera dba również o Twoje piękno. Produkty uciskowe są niezwykle trwałe, wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, idealnie modelują sylwetkę, dzięki czemu będziesz czuła się przez cały czas bardzo komfortowo i kobieco.

ucisk color

UCISK

zaznaczona pięta gwarantuje prawidłowe rozmieszczenie ucisku

lekkosc color

LEKKOŚĆ

nadają nogom lekkości przez cały dzień, zapobiegają pajączkom, redukują bóle i obrzęki nóg

photo
modelowanie color

MODELOWANIE

doskonale modelują sylwetkę, dzięki czemu będziesz wyglądała zawsze smukło i kobieco

swiezosc color

ŚWIEŻOŚĆ

wzbogacone jonami srebra dla higieny, ochrony i świeżości

photo
mikrofibra color

MIĘKKOŚĆ

dzięki mikrofibrze produkty są niezwykle miękkie

jakosc color

JAKOŚĆ

splot plastra miodu – wyrób zachowuje właściwości uciskowe przez min. 6 miesięcy

trwalosc color

TRWAŁOŚĆ

odporne na „puszczanie oczek”

photo
nagrody color

NAGRODY

prestiżowa nagroda: Konsumencki Lider Jakości 2015

badania color

BADANIA

wyrób medyczny przetestowany klinicznie, precyzyjne strefy ucisku, anatomicznie dziany z zaznaczoną piętą

photo
photo

Veera Premium to najwyższej jakości wyroby kompresyjne. Dają uczucie lekkości nóg i komfortu przez cały dzień. Wyjątkowo miękkie, przyjemne w dotyku, niezwykle przyjazne dla skóry. Niezwykle trwałe. Dzięki specjalnemu splotowi rajstopy zachowują bardzo długo swoje właściwości, ale są również odporne na puszczanie oczek. To coś co doceni każda kobieta. Nawet jeżeli zaciągniesz rajstopę, nie musisz się martwić o to, że poleci oczko. Produkty modelują i wyszczuplają. Razem z marką Veera Twoje nogi są piękne i zdrowe na każdym kroku!

Produkty Veera na 365 dni w roku. Rajstopy, pończochy podkolanówki uciskowe Veera idealnie sprawdzą się również latem. Specjalny splot sprawia, że nie jest Ci w nich bardziej gorąco, jak bez nich. Dodatkowo zawierają jony srebra, dzięki czemu bez względu na temperaturę powietrza czujesz się świeżo przez cały dzień.

Pierwsze efekty. Ulgę poczujesz już po pierwszym dniu noszenia produktów Veera. Ucisk działa natychmiastowo. Na koniec dnia Twoje nogi będą nadal lekkie.

obrazek
obrazek
obrazek

004 kwiecien veerabaner

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.