Produkty linii medycznej charakteryzują się przede wszystkim dostępnością najwyższych klas kompresji – II i III, zarezerwowanych do celów medycznych (leczniczych). Ich używanie powinno odbywać się po ścisłym zaleceniu lekarza i pod jego kontrolą. Przy produkcji wyrobów Veera Forte (II CCL) i VARISAN (II i III CCL) największy nacisk stawiany jest na jakość wykonania i precyzyjne rozmieszczenie stref ucisku, tak aby najsilniej oddziaływać przy kostce by zelżeć ku górze. Dzięki testom klinicznym produkty linii medycznej dają gwarancję zarówno stopniowanego i precyzyjnie dobranego (określonego na odpowiednim, deklarowanym poziomie) ucisku jak i nieuczulających materiałów z których zostały wykonane.

 

forte varisan

Produkty z linii Veera Forte to szeroka gama w II klasie ucisku oraz specjalistyczne pończochy przeciwzakrzepowe.

GAMA PRODUKTÓW:

  • Podkolanówki, pończochy, rajstopy z zamkniętymi i otwartymi palcami  II klasa ucisku – 23-32 mmHg
  • Veera A.T.E - Przeciwzakrzepowe pończochy samonośneProdukty VARISAN to szeroka gama w I, II i III klasie ucisku, w kolekcjach TOP i FASHION, a także produkty przeciwzakrzepowe, przeciwobrzękowe.

GAMA PRODUKTÓW:

  • Podkolanówki, pończochy, półrajstopy, rajstopy z zamkniętymi i otwartymi palcami I klasa ucisku – 18-21 mmHg II klasa ucisku – 23-32 mmHg III klasa ucisku – 34-46 mmHg
  • Podkolanówki z zippem
  • Rękawy przeciwobrzękowe  
  • Pończochy przeciwzakrzepowe bawełniane
  • Skarpetki bezuciskowe z separacją palców

 

forte pudelka

 

 

varisan pudelka

 

zobacz zobacz

baner produkt wyrob medyczny

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.