Veera Love to wyjątkowe rajstopy ze stopniowanym uciskiem i wygodną regulacją wokół brzucha. Specjalnie zaprojektowane dla kobiet w ciąży. Dla każdej kobiety okres tych 9 miesięcy jest czymś wyjątkowym, wymagającym specjalnej troski - nie tylko o samą siebie, ale również o swoje dziecko. Czas ten wiąże się jednak z dużym obciążeniem organizmu kobiety. Zwiększająca się masa ciała i ucisk na żyłę główną powodują bóle i zmęczenie nóg, obrzęki, pękanie naczynek (tzw. pajączków). To okres w którym szczególnie jesteś narażona na pojawienie się problemów z krążeniem i żylaków. Rajstopy Veera posiadają stopniowany ucisk, dzięki temu usprawniają krążenie. W naturalny sposób wspomogą Twoje nogi w uniesieniu słodkiego ciężaru, który z miesiąca na miesiąc będzie się powiększał. Dbając o Twój komfort, który jest teraz szczególnie ważny opracowaliśmy rajstopy z regulowanym obwodem umożliwiające regulację wokół brzucha. Rajstopy będą się dostosowywały do zmieniającego się brzuszka!

 

Rajstopy ze stopniowym uciskiem i regulowanym obwodem

Oferowane przez nas rajstopy dla kobiet w ciąży są wykonane z najwyższej jakości materiałów i testowane klinicznie, dzięki czemu nie stanowią zagrożenia dla Ciebie ani Twojego dziecka. Rajstopy ciążowe podtrzymujące Veera to gwarancja komfortu i poprawy samopoczucia. Pomogą Twoim nogom podczas ciąży i sprawią, że będziesz czuć się kobieco.

 

Jak dobrać rozmiar rajstop ciążowych?

Chyba każda kobieta w ciąży doskonale zna problem z dopasowaniem ubrań do nieustannie zmieniającego się ciała. Z biegiem czasu stają się one coraz bardziej ciasne, a w pewnym momencie wręcz bezużyteczne. W przypadku naszych rajstop ciążowych nie doświadczysz jednak wspomnianego problemu. Dbamy o to, aby nie były one jedynie chwilowym rozwiązaniem, lecz towarzyszyły Ci przez cały okres trwania ciąży.

Zatem jak dobrać rozmiar rajstop ciążowych Veera Love? Tak, jak w przypadku większości innych rajstop ważne są parametry wzrostu i wagi. Jako producenci rajstop ciążowych ze stopniowym uciskiem staramy się, aby rozmiar naszych produktów nie różnił się od tradycyjnych rajstop, z których korzystałaś przed ciążą. W celu ułatwienia doboru odpowiedniej rozmiarówki, strony poszczególnych rodzajów rajstop ciążowych Veera Love są wzbogacone o przejrzystą tabelę rozmiarów, która pomoże określić idealny rozmiar dla Ciebie. Nie musisz obawiać się, że po jakimś czasie produkt będzie za ciasny – indywidualnie regulowany obwód pozwala modyfikować rozmiar w pasie, dlatego będziesz mogła dostosowywać parametry rajstop ciążowych do powiększającego się brzuszka.

Dobierając dla siebie nasze rajstopy ciążowe warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt, a mianowicie wartość ucisku. Pod tym względem oferujemy trzy główne rodzaje produktów:

  • 13-17 mmHg (70 DEN)
  • 18-21 mmHg (140 DEN)

Poziom ucisku należy dobierać względem stopnia natężenia problemu bolących nóg. Rajstopy o wartości 40 DEN działają profilaktycznie. Sprawdzą się przy początkowych objawach zmęczenia. Produkt o ucisku 70 DEN pomoże, gdy ból i opuchlizna są nieco większe i pojawiają się głównie wieczorem. 140 DEN należy wybrać wtedy, gdy problem nie ustaje, a na nogach poza opuchlizną pojawiają się też zmiany żylne (pęknięcia, pajączki itp.). W przypadku poważniejszych objawów wybór rajstop ciążowych koniecznie skonsultować należy z lekarzem!

 

Rajstopy ciążowe – czym różnią się od zwykłych rajstop?

Pod względem wizualnym rajstopy ciążowe praktycznie nie różnią się od tych zwykłych. Warto jednak pamiętać, że nasze produkty dla przyszłych mam są rajstopami medycznymi, a zatem pełnią określone funkcje profilaktyczne i lecznicze w trakcie ciąży. Kobiety są wówczas narażone na występowanie problemów z odpowiednim krążeniem w nogach, powstawaniem żylaków czy innych zmian żylnych, które nie tylko powodują ból, ale też wyglądają nieestetycznie. Rajstopy ciążowe posiadają różne stopnie kompresji. Poprzez ucisk poprawiają krążenie krwi w nogach, przynosząc odczuwalną ulgę. Są też skrojone tak, aby gwarantowały Ci długotrwałą wygodę i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Odpowiednio dobrane potrafią też delikatnie podtrzymywać brzuch, odciążając jednocześnie kręgosłup. Zwykłe rajstopy nie przynoszą takich efektów – na dodatek mogą być niedopasowane, zsuwać się, a z czasem także uwierać. Jeśli więc oczekujesz od rajstop czegoś więcej, to postaw na podtrzymujące rajstopy ciążowe ze stopniowym uciskiem od Veera!

 

Rajstopy ciążowe - sklep internetowy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Znajdziesz tam nie tylko rajstopy ze stopniowanym uciskiem, ale również bogaty wybór pończoch czy podkolanówek uciskowych. Rozsądny cennik i najlepsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że rajstopy ciążowe Veera to wybór godny polecenia! Rozsądny cennik i najlepsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że rajstopy Veera to wybór godny polecenia!

 

Bielizna uciskowa - sklep internetowy Veera

ucisk color

UCISK

zaznaczona pięta gwarantuje prawidłowe rozmieszczenie ucisku

lekkosc color

LEKKOŚĆ

nadają nogom lekkości przez cały dzień, zapobiegają pajączkom, redukują bóle i obrzęki nóg

photo
regulacja color

REGULOWANY OBWÓD

specjalna regulacja wokół brzucha, która pozwala na komfortowe noszenie rajstop podczas całej ciąży

swiezosc color

ŚWIEŻOŚĆ

wzbogacone jonami srebra dla higieny, ochrony i świeżości

photo
jakosc color

JAKOŚĆ

splot plastra miodu – wyrób zachowuje właściwości uciskowe przez min. 6 miesięcy

trwalosc color

TRWAŁOŚĆ

dzięki specjalnemu splotowi wyroby odporne są na „puszczanie oczek”

photo
nagrody color

NAGRODY

prestiżowa nagroda: Konsumencki Lider Jakości 2015

badania color

BADANIA

wyrób medyczny przetestowany klinicznie, precyzyjne strefy ucisku, anatomicznie dziany z zaznaczoną piętą

photo
photo

Linia Veera Love to wyjątkowe połączenie zdrowia, piękna, komfortu noszenia i jakości produktu. Wyjątkowe i nowoczesne rajstopy, które spełniają oczekiwania kobiet XXI wieku.
Veera to najwyższej jakości wyroby kompresyjne. Dają uczucie lekkości nóg i komfortu przez cały dzień. Są niezwykle trwałe. Dzięki specjalnemu splotowi rajstopy zachowują bardzo długo swoje właściwości, ale są również odporne na puszczanie oczek. To coś co doceni każda kobieta. Nawet jeżeli zaciągniesz rajstopy, nie musisz się martwić o to, że poleci oczko.

Produkty idealnie dopasowują do zmieniającego się ciała kobiety w ciąży, zapewniając komfort noszenia przez 9 miesięcy.

Produkty Veera na każdą porę roku. Rajstopy Veera idealnie sprawdzą się również latem. Specjalny splot sprawia, że nie jest Ci w nich bardziej gorąco, jak bez nich. Dodatkowo zawierają jony srebra, dzięki czemu bez względu na temperaturę powietrza czujesz się świeżo przez cały dzień.

Pierwsze efekty. Ulgę poczujesz już po pierwszym dniu noszenia produktów Veera. Ucisk działa natychmiastowo. Na koniec dnia Twoje nogi będą nadal lekkie.

baner produkt wyrob medyczny

obrazek
obrazek
obrazek

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.