Linie produktów

kwadraty001

Profilaktyka przeciwżylakowa

produkty medyczne, testowane klinicznie 

kwadraty003

Produkty medyczne, kompresyjne

testowane klinicznie, II i III klasa ucisku 

kwadraty002

Profilaktyka przeciwżylakowa.

produkty beauty

kwadraty004

Produkty terapeutyczne

antycellulitowe, przeciwbólowe, rozgrzewające

 

Pokaż wszystkie

NABIERZ LEKKOŚCI

CZY TWOIM ZDANIEM RAJSTOPY MOGĄ BYĆ INNOWACYJNE? CZY MOGĄ BYĆ JESZCZE LEPSZE? W XXI WIEKU OD KAŻDEGO PRODUKTU MOŻESZ OCZEKIWAĆ WIĘCEJ, RÓWNIEŻ OD RAJSTOP! PRZETESTUJ RAJSTOPY MARKI VEERA. PRZEKONAJ SIĘ, ŻE MASZ WYBÓR.

Veera to wyjątkowe rajstopy, podkolanówki oraz pończochy ze stopniowanym uciskiem. Poprawiają krążenie i perfekcyjnie modelują nogi. Każdego dnia dbają o zdrowie i piękno Twoich nóg. Nie ma w tym żadnej magii. To produkt na miarę XXI wieku. Jego jakość i skuteczność została wielokrotnie potwierdzona poprzez nagrody konsumentów oraz testy kliniczne. Produkty kompresyjne Veera dzięki swoim właściwościom, nadają lekkości nawet najbardziej zmęczonym nogom. Przynoszą szybką i skuteczną ulgę w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia, takich jak: obrzęk, zmęczenie nóg, uczucie ciężkości nóg, pajączki (pękające naczynka). Najważniejsze jednak jest to, że marka Veera dba również o Twoje piękno. Produkty są niezwykle trwałe, nie puszczają oczek, wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, idealnie modelują i wyszczuplają sylwetkę, wykonane są w technologii Siver+, dzięki czemu będziesz czuła się przez cały czas bardzo komfortowo i kobieco. Veera to linia profilaktyczna. Idealna na co dzień. Idealna dla Ciebie, bo warto zadbać o zdrowie i piękno swoich nóg już dzisiaj.

Linia produktów uciskowych w sklepie Veera to:

 

baner 70den

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.