ŻE TUTAJ JESTEŚ

Z JAKIEGOŚ POWODU ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ POZNAĆ PRODUKTY VEERA, A MOŻE NAWET JUŻ ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ JE KUPIĆ. PRAWDOPODOBNIE WIĘC MASZ DUŻĄ WIEDZĘ I POSTANOWIŁAŚ ZNALEŹĆ SIĘ W GRONIE OSÓB, KTÓRE STOSUJĄ PROFILAKTYKĘ LUB POJAWIŁY SIĘ U CIEBIE PIERWSZE OBJAWY I TWOJA CZUJNOŚĆ WŁAŚCIWIE POKIEROWAŁA CIĘ BY ZACZĄĆ SZUKAĆ ODPOWIEDZI NA BOLĄCE I ZMĘCZONE NOGI, PĘKAJĄCE NACZYNKA (PAJĄCZKI).

 

Kiedy zacząć stosować profilaktykę?

Każdy z nas ma zakodowane różne przekonania, które nie zawsze idą w zgodzie z prawdą. Wydaje się nam, że skutecznie leczyć można się tylko tabletkami, a żylaki mają tylko osoby w starszym wieku. Ani jedno, ani drugie nie jest prawdą. Profilaktykę powinno się stosować bardzo wcześnie, to właśnie wtedy jest najskuteczniejsza. Jednocześnie objawy problemów z krążeniem pojawiają się u osób w coraz młodszym wieku. Przyczyną tego jest między innymi antykoncepcja hormonalna, współczesny tryb życia, mało ruchu, skład jedzenia.

Jak poznać pierwsze objawy?

Zdarza Ci się, że po całym dniu masz wrażenie, jakby Twoje nogi były o wiele bardziej zmęczone niż reszta organizmu? W dodatku tak ciężkie, że po powrocie do domu jedyne, na co masz ochotę, to położenie się nogami do góry? To właśnie pierwsze oznaki osłabionego krążenia, czyli powstających zmian żylnych, tzw. żylaków. Nie bez powodu organizm domaga się położenia nóg w górze – dzięki temu przepływ krwi jest w nich ułatwiony. To jasne sygnały, że najwyższy czas, aby zadbać o swoje nogi.

Jednym z widocznych objawów problemów z krążeniem są pajączki (małe, popękane naczynka, widoczne przez skórę). Niestety jednak bardzo często uważa się je za problem estetyczny, a nie problem zdrowotny. Dlatego też w pośpiechu codziennego życia, ubieramy spodnie lub kryjące rajstopy nieświadomie maskując problem, zamiast szybko reagować. Świadomość na temat żylaków i ich zapobiegania jest raczej niska, a profilaktyka pomijana.

Czy mogę od dzisiaj zacząć nosić rajstopy uciskowe?

  • Żeby nosić rajstopy uciskowe nie musisz mieć 40 lat, nie musisz mieć nawet 30 lat, wystarczy żebyś miała świadomość jak ważna jest profilaktyka. To kwestia wyboru. Rajstopy uciskowe, zamiast zwykłych.
  • Żeby nosić rajstopy przeciwżylakowe nie musisz mieć żylaków, a nawet nie możesz. Jeżeli masz żylaki musisz skonsultować się z lekarze i zacząć je leczyć, a nie stosować profilaktykę.
  • Nikt nie musi wiedzieć, że nosisz rajstopy przeciwżylakowe. Pomimo tego, że noszenie ich świadczy o wiedzy i świadomości część osób ma problem, żeby powiedzieć, że nosi rajstopy uciskowe, zamiast zwykłych. Rajstopy uciskowe pomimo tego, że są wyrobem medycznym, przetestowanym klinicznie, gdzie została potwierdzona ich skuteczność wyglądają, jak klasyczne rajstopy. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i pasują do każdej stylizacji. Idealne na co dzień.

 

grafika

> WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

 

 

 każdy poranek może     

 być niezwykły...     

 

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.