CZYLI PORÓWNANIE RAJSTOP MARKI VEERA ZE ZWYKŁYMI

Produkty uciskowe marki Veera są stworzone na miarę XXI wieku, tak by spełnić wszystkie oczekiwania współczesnych kobiet. Zastanawiasz się co to właściwie znaczy i dlaczego nasze produkty wyróżniają się na tle klasycznych rajstop? Są przemyślane w każdym calu! Dbają o zdrowie i piękno Twoich nóg, na każdym kroku. Ich jakość i skuteczność zostały wielokrotnie potwierdzone nagrodami konsumentów oraz przez testy kliniczne. Po co nosić zwykłe rajstopy, skoro możesz nosić niezwykłe rajstopy marki Veera? Czas odświeżyć garderobę :)

porownaj 

ZWYKŁE RAJSTOPY

zwykle-rajstopy

RAJSTOPY VEERA

 produktyveera

 WYGLĄD

Cienka, świecąca struktura materiału, podkreślająca niedoskonałości skóry i sylwetki. Delikatna i matowa struktura materiału, dająca efekt jedwabistej i pięknej skóry.

 WYTRZYMAŁOŚĆ

Bardzo słabe, pojawiające się typowe oczka ciągnące się przez całą długość rajstop. Rajstopy od razu nadają się do wyrzucenia. Przy zakładaniu trzeba bardzo uważać, by nie zaciągnąć materiału. Warto mieć zapasową parę w torebce. Bardzo wytrzymałe dzięki innowacyjnej strukturze tzw. plastra miodu - brak efektu puszczania oczka. Przy mocnym uszkodzeniu pojawia się jedynie mała dziurka. Możesz je swobodnie ubierać, nie myśląc o zaciągnięciu nosić przez cały dzień, w pracy, bawiąc się z dziećmi, czy na ważnym spotkaniu, randce. Masz pewność, że zawsze wyglądają świetnie.

 MODELOWANIE

Rajstopy szybko rozciągają się tracąc swoje właściwości modelujące. Większość jest zbyt słabo utkana by móc utrzymać ciało w wymodelowanej formie. Silna struktura pozwala na solidne utrzymanie sylwetki nadając jej wymodelowany i jędrny kształt. Rajstopy utrzymują swoje właściwości uciskowe przez co najmniej 6 miesięcy.

 MATERIAŁ

Zwykła tkanina, zawierająca w sobie zazwyczaj poliamid, elastan, bawełnę i lycrę w różnych proporcjach. Dzianina została dodatkowo wzbogacona jonami srebra, dla higieny, ochrony i świeżości przez cały dzień. 

 SIŁA UCISKU

 Brak. Produkty Veera to produkty uciskowe, które posiadają stopniowany ucisk, testowany klinicznie. Dzięki temu mają działanie profilaktyczne. W sposób naturalny w ciągu dnia przynoszą ulgę nogom, redukują ból, obrzęki nóg, pajączki, wspomagają krążenie, zapobiegają żylakom.

 KOMFORT NOSZENIA

Uczucie dyskomfortu, spowodowane uwieraniem i brakiem uczucia świeżości, uczucie przegrzania w nogach, obawa o pojawienie się oczek oraz przykrego zapachu. Efekt: na koniec dnia myślisz tylko o tym, żeby jak najszybciej zdjąć rajstopy i wejść pod prysznic.

Dzięki sile ucisku poprawiają krążenie i nadają lekkości nogom przez cały dzień.
Nawet po całym dniu na nogach nie będziesz miała obrzęków i opuchlizny. Nogi oddychają, dzięki przewiewnej strukturze materiału. Jony srebra zapewniają długą świeżość. Efekt: na koniec dnia czujesz się nadal tak samo komfortowo, jak rano.

 CENA

 

Około 8 zł – nie nadają się do noszenia już po trzecim założeniu, co sprawia, że są praktycznie jednorazowe.

Przez pół roku kupując jedną parę tanich rajstop w tygodniu, wydasz około 200 zł!!!

Przedział cenowy to 35-55 zł – rajstopy zachowują swoje właściwości przez minimum 6 miesięcy. Wysoka jakość produktów przy zachowaniu rozsądnej ceny. Gwarancja, że rajstopy będą służyć na długo, bez konieczności ciągłego kupowania nowych rajstop. 

 

baner-dlaczego-zlaczony

 

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.