Veera na rozgrzewkę to linia bielizny rozgrzewającej z dodatkiem owczej wełny. Polecana jest wszystkim osobom zmagającym się z dolegliwościami lub schorzeniami wymagającymi terapii cieplnej. Nasze produkty zarówno zapobiegają jak i leczą ból. Dzięki wysokiej jakości wykonania: koszulki, pasy, naramienniki i nakolanniki są bardzo komfortowe w codziennym noszeniu. Płaskie szwy, wysoka higroskopijność umożliwiają korzystanie z produktów niezależnie od tego co robimy i gdzie jesteśmy. Ból potrafi mocno uprzykrzyć cały dzień, dlatego warto wspomagać się skutecznymi produktami. Linia na rozgrzewkę to rozwiązanie idealne dla wszystkich potrzebujących natychmiastowego działania.

Produkty Veera na rozgrzewkę to idealny sposób by na co dzień wspomagać walkę z bólem. Produkty zarówno zapobiegają, jak i leczą ból różnego pochodzenia. Polecane nie tylko przy występowaniu silnego bólu, ale również jako wsparcie podczas pracy siedzącej, częstych podróży, obciążenia kręgosłupa.

photo

Produkty wytwarzane są bez pionowych szwów, występują w nich tylko poziome płaskie szwy do wykończenia krawędzi. Sposób szycia i duża higroskopijność materiałów znacznie podnoszą komfort noszenia produktów.

photo

Wysoki procent wełny w produktach daje im wysokie właściwości termoizolacyjne. Ciepło zwalcza ból w sposób naturalny, przynosząc ulgę.

photo

Koszulki, pasy, naramienniki, nakolanniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów: bawełna, wełna owcza, wełna królicza.

photo
photo

Produkty z tej linii to pomoc dla osób z różnego rodzaju dolegliwościami wymagającymi terapii cieplnej. Począwszy od przewlekłych schorzeń takich jak bóle kończyn, skręcenia czy naderwania mięśni, a skończywszy na chorobach typu reumatyzm i artretyzm. Dzięki zastosowaniu wyłącznie poziomych szwów do wykończenia krawędzi, komfort noszenia jest bardzo wysoki. Duża zawartość wełny w produktach gwarantuje właściwości ocieplające, zachowując przy tym swoją lekkość. Produkty Veera na rozgrzewkę wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Dbamy, by materiały były naturalne i skuteczne – w produktach tych wykorzystana jest bawełna, wełna owcza i wełna królicza. Wysoki procent wełny zapewnia bardzo dobrą izolację cieplną. Pomóż sobie w nieustającym bólu, zapewniając sobie przyjemne uczucie ciepła! Zdecyduj się na naturalny sposób walki z bólem!

obrazek

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.