Veera Silver to linia bielizny antycellulitowej stworzona dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Wzmożona aktywność fizyczna często pociąga za sobą: bóle mięśniowo-stawowe, czy urazy. Veera Silver wspomaga regenerację, działa przeciwbólowo i leczniczo. Jednocześnie  produkty z tej linii są skutecznymi sprzymierzeńcami w walce z przewlekłymi chorobami, zapaleniem mięśni i stawów, oraz towarzyszącym im dolegliwościami bólowymi. Co jeszcze wyróżnia tę linię?  Dodatkowo są to produkty higieniczne, ponieważ splot najwyższej jakości bawełny został połączony z innowacyjna formułą trzech włókien– srebra, miedzi oraz węgla. Jony srebra i miedzi utrzymują właściwy poziom flory bakteryjnej. Właściwości antybakteryjne i grzybobójcze dają gwarancję świeżości i higieny przez cały czas stosowania.  Nie musisz się więc obawiać przykrych zapachów. Postaw na zdrowie, postaw na Veera Silver.

modul efekty2

Veera Silver to linia polecana dla osób żyjących aktywnie, uprawiających sporty, przechodzących różnego rodzaju kontuzje. Produkty Veera Silver znieczulają, zmniejszają napięcia mięśniowe i ból oraz usuwają miejscowe obrzęki w bezpieczny i naturalny sposób. Szybka i skuteczna pomoc:

 • w uśmierzaniu bólu po urazachi w stanach zapalnych
 • podczas rehabilitacji stawów po zdjęciu gipsu, usztywnienia, po zwichnięciach  
 • przy obrzękach i stanach zapalnych stawów
 • podczas aktywności sportowej

modul efekty

Produkty Veera Silver zmniejszają napięcie mięśniowe, są niezastąpione przy uśmierzaniu bólu oraz usuwaniu obrzęków miejscowych. Szczególnie często wykorzystywane przez osoby w średnim i starszym wieku, przy różnych schorzeniach:

 • Nieprawidłowa postawa    
 • Obrzęki stawów  
 • Rwa kulszowa,  
 • Bóle stawów
 • Bóle reumatyczne
 • Choroby zwyrodnieniowe
 • Stany zapalne    

 

Veera Silver – skuteczna walka z tzw. skórką pomarańczową

Linia bielizny antycellulitowej Veera Silver stworzona została z myślą o kobietach zmagających się z powszechnym problemem cellulitu, czyli tzw. skórki pomarańczowej. W sprzedaży znaleźć można wiele produktów zwalczających nadmiar tłuszczu, a także modelujących sylwetkę. Podkreślić jednak trzeba również, że Veera Silver to również kolekcja produktów zwalczających reumatyzm czy różne dolegliwości bólowe.

Bielizna antycellulitowa? Postaw na spodenki z linii Veera Silver!

Spodenki antycellulitowe z linii Veera Silver to produkty, które cieszą się uznaniem wielu kobiet! Zawarte w tkaninach związki metali wszczynają naturalne procesy elektrostymulacji, która pomaga w walce z cellulitem. Struktura stworzonego materiału pobudza także krążenie krwi i limfy, co wpływa na dodatkowy pozytywny efekt: modelowanie sylwetki dzięki aktywnemu mikromasażowi!

Prócz tego srebro, miedź i węgiel połączone z wysokiej klasy bawełną zapewniają silne działanie antyalergiczne, antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Noszenie bielizny antycellulitowej Veera Silver to gwarancja uczucia świeżości. Dodatkową zaletą jest wspomaganie eliminacji toksyn i nadmiaru płynów z organizmu. Jak to możliwe? Wszystko dzięki węglowi, który usprawnia procesy przemiany materii.

Wybierz jeden z 5 modeli spodenek antycellulitowych

Linia Veera Silver składa się m.in. na 5 modeli spodenek antycellulitowych dostępnych także w kilku rozmiarach. Oferujemy:

 1. Spodenki antycellulitowe CYKLISTA z regularnym stanem.
 2. Spodenki antycellulitowe CYKLISTA z wysokim stanem.
 3. Spodenki antycellulitowe KORSARZ z regularnym stanem.
 4. Spodenki antycellulitowe KORSARZ z wysokim stanem.
 5. Spodenki antycellulitowe PANTACOLLANT z regularnym stanem.

Innowacyjna formuła 3 włókien: srebro, miedź i węgiel

Veera Silver to innowacyjna bielizna przeciwbólowa, przeciwreumatyczna i antycellulitowa, której wyjątkowość związana jest z korzyściami tzw. metaloterapii. Włókna produktów z tej linii zawierają miedź, srebro i węgiel, które razem silnie oddziałują na skórę. Generują one mikrowyładowania elektryczne, gwarantując elektrostymulację nerwów czuciowych. Zalet takiej terapii metalem jest przy tym wiele. Przede wszystkim liczyć można jednak na osłabienie odczuwania bólu, minimalizację bodźców bólowych, a także eliminację dolegliwości związanych z reumatyzmem. Obecność srebra i miedzi w tkaninie to również gwarancja utrzymania właściwego poziomu flory bakteryjnej na skórze. Veera Silver to bielizna idealna przy uprawianiu sportu – posiada właściwości antybakteryjne i grzybobójcze! Wysoki komfort użytkowania bez przykrych zapachów, zapewniony.

Kiedy warto sięgnąć po produkty Veera Silver?

Produkty z linii Veera Silver doskonale sprawdzają się dla pań, a także i panów. Chętnie zakładają je osoby aktywne sportowo, a także seniorzy. Podkreślić należy, że Veera Silver to nie tylko bielizna antycelluitowa, ale także rekomendowana jest przy zwyrodnieniu stawów, zapaleniach stawów, bólach stawów i mięśni, bólach reumatycznych, chorobach stawów, chorobach zwyrodnieniowych czy usztywnieniu stawu. Bielizna Veera Silver przynosi wiele korzyści dla użytkowników:

 • usuwa ból po urazach i w stanach zapalnych,
 • przyspiesza rehabilitację stawów po zdjęciu gipsu bądź usztywnienia,
 • likwiduje obrzęki i stany zapalne stawów,
 • chroni podczas aktywności sportowej,
 • modeluje sylwetkę i pomaga w pozbyciu się tzw. skórki pomarańczowej.

Veera Silver: różnorodność produktów i ich zastosowań!

Produkty z serii Veera Silver zawierają włókna srebra, miedzi i węgla wplecione w miękką bawełnę, która jest przyjemna w dotyku. Materiał doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, a więc zapewnia wysoki komfort użytkowania – swobodny ruch, właściwe oddychanie skóry oraz brak uczucia nadmiernego ucisku. Warto dodać, że produkty Veera Silver przygotowane zostały dla różnych części ciała oraz dolegliwości. W sprzedaży dostępne są:

Opaski na kostkę

Dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając swobodny ruch w stawie. Warto korzystać z nich przy artrozie, ostrodze piętowej, rehabilitacji pooperacyjnej i pourazowej.

Opaski na kolano

Można nosić je pod spodniami czy sukienkami. Wskazane są przy bólach pourazowych i stanach zapalnych, rehabilitacji, przy usuwaniu obrzęków stawów, a nawet jako ochrona kolan przy aktywności sportowej.

Opaski na łokieć

Nie krępują ruchów i zapewniają stawom niezbędną elastyczność. Wspomagają one usuwanie dolegliwości bólowych po urazach i w stanach zapalnych. Polecane także przy rehabilitacji stawów po zdjęciu gipsu oraz przy usuwaniu obrzęków stawów.

Opaski na nadgarstek

Polecane przy zapaleniu ścięgien, zwichnięciach oraz jako ochrona podczas aktywności sportowej.

Naramienniki

Stworzone w wersji dla kobiet i mężczyzn. Łagodnie opinają ramiona, plecy i kark, gwarantując komfortowe noszenie pod każdym ubraniem. Doskonale korygują postawę i działają wspomagająco przy przewlekłych dolegliwościach bólowych oraz stanach zapalnych.

Rękawice

Wskazane przy zapaleniu stawów, zwyrodnieniach stawów, kontaktowym zapaleniu skóry. Również pod rękawice robocze.

Stopki terapeutyczne

Można je nosić pod standardowymi skarpetami lub bez nich. Idealne przy aktywności sportowej, nadmiernej potliwości czy „zimnych stopach”.

Pasy lędźwiowe przeciwbólowe

Miękki i doskonale dopasowujący się materiał działa wspomagająco przy dolegliwościach kulszowo-lędźwiowych, reumatycznym zwyrodnieniu kręgosłupa lędźwiowego, bólach stawu biodrowego, a także przy jego stanach zapalnych.

Spodenki antycellulitowe

Spodenki gwarantujące mikromasaż, elektrostymulację skóry oraz wspieranie organizmu w wydalaniu toksyn i nadmiaru płynów.

baner produkt wyrob medyczny

modul linie poziom 280x730

obrazek

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.