– NAJZDROWSZE DLA NÓG,
NAJLEPSZE NA LATO!

FIRMOWY DRESS CODE, WIDOCZNE NACZYNKA LUB ŻYLAKI, TO ZMORY KOBIET, KTÓRE WYMAGAJĄ NOSZENIA RAJSTOP W TRAKCIE UPAŁÓW. ROZWIĄZANIEM SĄ RAJSTOPY NA LATO, WYKONANE W TECHNOLOGII PLASTRA MIODU.

 

Technologia plastra miodu sprawia, że rajstopy są bardziej przewiewne od zwykłych, więc można je nosić również latem. Większość rajstop, w których zastosowano tę technologię, ma grubość 70 DEN lub nawet więcej. Zrobione w zwykły sposób, na lato byłyby zdecydowanie za ciepłe, ale wykonane w technologii plastra miodu, stają się ultra-transparentne.
– Wbrew pozorom, te rajstopy nie są za ciepłe, nie powodują uczucia przegrzania i większego pocenia się nóg – mówi Tomasz Nasierowski, ekspert Veera. – Co więcej, jeśli są uciskowe, czyli dedykowane osobom z pogorszonym krążeniem, bólami nóg, puchnięciem, mają dodatkowo właściwości lecznicze. Właśnie ze względu na konieczność uzyskania odpowiedniego terapeutycznego ucisku, grubość tych rajstop rozpoczyna się od 70 DEN.

Naukowcy skorzystali z mądrości pszczół

Technologia Plastra Miodu, nazywa się tak ze względu na podobieństwo do struktury, która dzięki niej powstaje, przypominającej efekt pracy pszczół. Forma ta, składa się z szeregu sześciokątów, pustych w środku. Tak jak prawdziwy plaster miodu, dzięki swojej budowie, ma szczególne właściwości - jest ultralekka, wytrzymała i transparentna. Technologia ta wykorzystywana jest m.in. w do produkcji bardzo wytrzymałych materiałów wypełniających produkty drewniane, także w przemyśle stoczniowym, lotniczym, samochodowym oraz w produkcji rajstop uciskowych.

Słodki ucisk złagodzi każdą letnią podróż

Technologia plastra miodu sprawia, że w wielu dziedzinach jest nam prościej, również podróżowanie podczas ciepłych letnich miesięcy staje się przyjemniejsze. Dla tych, którzy cierpią na dolegliwości związane z obolałymi i zmęczonymi nogami lub mają żylaki, zakładanie oddychających uciskowych podkolanówek, pończoch czy rajstop może przynieść znaczącą ulgę. Wakacyjne wyjazdy i podróże do ciepłych krajów przestają być męczące dla nóg, jeśli odpowiednio o nie zadbamy. Na tydzień przed wyjazdem warto zacząć przyjmować preparaty wzmacniające naczynia krwionośne, a podczas podróży pamiętać o częstych zmianach pozycji, przerwach na kilkuminutowy spacer, ćwiczeniu nóg oraz o wyrobach uciskowych.

 

baner plastrymiodu

 

Ultra lekkość nóg w pracy i na weselu

Każdego lata zmorą wielu kobiet pracujących w biurze staje się firmowy dress code. W Polsce wymaga się od kobiet zachowania sztywnych reguł. Przedstawicielki zarządu, dyrektorki, managerki, lekarki, nauczycielki, sekretarki, a nawet ekspedientki co roku biorą głęboki oddech i przez całe lato chodzą w rajstopach. Ma to swoje plusy, bo cieliste rajstopy są jak makijaż dla nóg, zakrywają niedoskonałości skóry, a te w ciemniejszych kolorach wyszczuplają je optycznie. Rajstopy świetnie sprawdzają się na takie uroczystości jak wesele i uroczystości kościelne, gdzie trzeba dostosować ubiór do wyjątkowej sytuacji. Noszenie rajstop daje też poczucie elegancji, pewności siebie i sex-appealu. Jeśli zatem chcemy, aby letnie temperatury nie uprzykrzyły nam życia, warto poszukać rajstop wykonanych w technologii plastra miodu.

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.