PRODUKTY MARKI VEERA

2LEGS2LONG CZYLI JOANNA, ASIA, JO, ASICA, ASIEK
- WSZELKIE WERSJE DOZWOLONE DOTYCZĄ JEDNEJ OSOBY

 

Poznaj Joannę i razem z nią produkty marki Veera

Wysoka, naturalna blondynka, która od pewnego czasu postanowiła cieszyć się swoim największym atutem czyli wzrostem i długimi nogami. Ogarnięta weekendowym szałem zrobiłam zdjęcie, które zainspirowało mnie do założenia wyjątkowego, moim zdaniem innego konta na Instagramie (później również bloga). W większości skupiam się oczywiście na zdjęciach moich nóg, ich stylizacji, ich pielęgnacji itp. 

 

Według mnie jestem zwyczajną, ale niezwykłą kobietą. Samozwańczą obrończynią praw zwierząt. Obecnie w posiadaniu dwóch perskich kotek, nabytych w świadomej adopcji. Otwarcie przyznaję się do tego, że mam szczęśliwe życie, które bardzo lubię. Uważam, że każdy człowiek jest z natury dobry, tylko czasami zawodzą okoliczności.

 

ambasadorka-fotoNigdy nie farbowałam włosów, nigdy nie paliłam papierosów – tylko próbowałam;-) Twierdzę, że dobrze jest utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji, wyznając zasadę w zdrowym ciele zdrowy duch. Jednak nie skupiam się wyłącznie na estetyce lub pielęgnowaniu swojego ciała. Przesada nie jest dobra w żadnej dziedzinie życia, więc aby żyć w zgodzie ze swoim organizmem, wystarczy słuchać jak sam upomina się o swoje potrzeby.

 

Na co dzień intensywnie poświęcam się pracy zawodowej, w której wymagania estetyczne dotyczące stroju są na bardzo wysokim poziomie. Dzień mija mi zazwyczaj bardzo dynamicznie, jestem ciągle na nogach i od jakiegoś czasu zdecydowanie w szpilkach. Wspomniałam od „jakiegoś czasu”, ponieważ nie zawsze moja pewność siebie pozwalała mi na bycie tą najwyższą w towarzystwie. Czułam jakby nieustające stwierdzenia „ale Pani wysoka!” wręcz fizycznie mnie pomniejszały. Szczęśliwie, razem z powstaniem 2legs2long zrzuciłam z głowy ten ciężar, a teraz chciałabym jeszcze ulżyć moim ciężko pracującym dla mnie nogom. Rzuciłam wyzwanie, które podjęła Veera, a ja udokumentuję jego przebieg na moim blogu.

 

Życie jest szalone i piękne, więc na blogu dzielę się z czytelnikami swoimi przeżyciami, przemyśleniami, podróżami, wyzwaniami i dużą dawką motywacji. Zapraszam na www.2legs2long.com oraz @2legs2long

 

Joanna na bieżąco będzie dzielić się z Wami wrażeniami dotyczącymi produktów marki Veera.
Pierwsze informacje już niebawem, które na pewno będą połączone z wyjątkowymi zdjęciami, jak to zawsze u Joanny :)

veera-na-medal

Veera na medal

Szybciutko zaczęłam poprawiać makijaż, a w momencie zrzucania biznesowych ciuchów poczułam, że koszula body, a dokładnie haftka w kroku zahaczyła o rajstopy. (…) moja Veera z dziurą o średnicy 5 cm! Byłam wściekła. Nie miałam czasu na zorganizowanie nowych, a nie pomyślałam, aby zabrać zapasowe. Prawdziwa "Warszawska Dama”. Ok, podobno nie lecą w nich oczka - zaryzykuję. (…) Co jakiś czas zerkałam na nogę, aby sprawdzić czy nic się nie dzieje. W klubie było ciemno, ale sama świadomość trochę mnie ograniczała. Nie zostałam królową parkietu, ale i tak świetnie się bawiłam. Rajstopy z dziurą spisały się na medal, więc postanowiłam pokazać je Wam całe w złocie ;-)

CAŁY WPIS NA BLOGU

016

Powrót do pracy… z Veera

(..) Produkty Veera nie odbiegają w tym sensie od zwykłych podkolanówek. Mają jednak inny ważny atut zdrowotny, czyli ucisk, który przeciwdziała powstawaniu żylaków. A także wpływający na wygodę i estetykę, czyli konstrukcję. Po założeniu czuje się wyjątkowe opięcie i nie ma żadnych szans na ich zsunięcie lub nieestetyczne zmarszczenie. (…) W tych podkolanówkach nie musicie się tego obawiać, nie zsuną się, kropka! Ciasno trzymają się na nogach, a jednocześnie nie czuję, żeby guma uciskała mnie pod kolanem jakby opaska, która blokuje mi dopływ krwi. Wręcz odwrotnie pracują, aby krew w nogach krążyła jak należy.

CAŁY WPIS NA BLOGU

016

Business look with Veera

Byłam przekonana, że za kolejnym pociągnięciem strzeli oczko i taki będzie koniec historii. Jednak specjalny splot oczek w formie plastra miodu, zapewnia im trwałość i nawet w przypadku zahaczenia nie puszczają oczek. Już wiem, że nie są to tylko obietnice. Później nosiłam te rajstopy często i tak samo często o coś zahaczałam, mimo to nadal są całe, więc to ja puszczam do nich oczko z uśmiechem ;-) (…)
Nogi są ładnie obciśnięte, gładkie i wyraźnie wysmuklone. A pupa!? Mmmmmm ;-) Stojąc ubrana przed lustrem pomyślałam - co to będzie jak będę zakładać 70 DEN lub 140 DEN ??
(…) Pierwszy dzień uważam za bardzo udany. Czułam się w nich dobrze. Powiem więcej, czułam się świetnie wiedząc, że dobrze wyglądam i dodatkowo pomagam moim nogom. Mimo moich wcześniejszych obaw, nikt nie zauważył, że mam na sobie rajstopy przeciwżylakowe ;-)

CAŁY WPIS NA BLOGU

010011

 

Urodzinowo z Veera

Spotkanie zostało zorganizowanie z okazji moich urodzin, ale to bardzo miłe uczucie kiedy osoby, które bardzo lubisz są zaskoczone niespodziankami. Szczególnie urzekła mnie urodzinowym upominkiem marka Veera. Jestem ich Ambasadorką i wyjątkowo szczerze uradowała mnie ich obecność. Mam nadzieję, że dziewczyny osobiście przekonają się do tych produktów.

CAŁY WPIS NA BLOGU

012

Piękne NOGI

Pamiętacie mój ostatni wpis o rajstopach "Jedni kochają, inni nienawidzą” ?! Ku mojemu zdziwieniu, moją prośbę o Wasze sugestie, marka Veera – Piękne Nogi potraktowała jak wyzwanie. W pierwszym momencie byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ale po chwili pomyślałam sobie, że znowu jakaś marka produkująca rajstopy kreuje się na kolejną "wyjątkową”. W tym miejscu muszę się przyznać, że pomyślałam stereotypowo i pod wpływem poprzedniego nieudanego zakupu rajstop niby-uciskowych. Poczytałam co nieco o tej firmie i przyznam, że mnie zainteresowała. Bardzo fajnie wyjaśniają na swojej stronie (tutaj ) jak ważna jest profilaktyka. Uczucie ciężkości i zmęczenia nóg nie jest mi obce. Dam sobie nogę uciąć ;-) ,że każda z nas doznała go nie raz. Podoba mi się ich zabawne i pomysłowe hasło "Pięknie ściskam”, a ich produkty wyglądają obiecująco w dążeniu 2legs2long do celu jakim są #milliondollarlegs! Uznałam się za namówioną ;-) (…) Veera zdobyła moje nogi, które już wcisnęłam w pierwsze rajstopy. Czy zdobędzie moje serce? Na pewno Wam o tym opowiem. 

CAŁY WPIS NA BLOGU

 013

Noszą się same!

Pończochy Veera testowałam od razu z grubej rury ;-) Założyłam je na wesele naszych przyjaciół. (…) Standardowe rajstopy zapakowałam do torebki na wszelki wypadek. Zupełnie niepotrzebne były moje obawy. Przetańcowałam całą noc nie odpuszczając weselnym tradycjom. Węże, mijanki, tańce w parach, obroty, podskoki itd. Pończochy nie ruszyły się z miejsca. Nie było żadnych oczek. Nic im się nie stało. Są aktualnie jedynymi, znanymi mi pończochami, które naprawdę noszą się same ;-)

CAŁY WPIS NA BLOGU

Veera w akcji:

foto row1 01 foto row1 02 foto row1 03
000 001 002
004 005 006
007 008 009
014 015 instagram

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.