PRODUKTY MARKI VEERA

2LEGS2LONG CZYLI JOANNA, ASIA, JO, ASICA, ASIEK
- WSZELKIE WERSJE DOZWOLONE DOTYCZĄ JEDNEJ OSOBY

 

Poznaj Joannę i razem z nią produkty marki Veera

Wysoka, naturalna blondynka, która od pewnego czasu postanowiła cieszyć się swoim największym atutem czyli wzrostem i długimi nogami. Ogarnięta weekendowym szałem zrobiłam zdjęcie, które zainspirowało mnie do założenia wyjątkowego, moim zdaniem innego konta na Instagramie (później również bloga). W większości skupiam się oczywiście na zdjęciach moich nóg, ich stylizacji, ich pielęgnacji itp. 

 

Według mnie jestem zwyczajną, ale niezwykłą kobietą. Samozwańczą obrończynią praw zwierząt. Obecnie w posiadaniu dwóch perskich kotek, nabytych w świadomej adopcji. Otwarcie przyznaję się do tego, że mam szczęśliwe życie, które bardzo lubię. Uważam, że każdy człowiek jest z natury dobry, tylko czasami zawodzą okoliczności.

 

ambasadorka-fotoNigdy nie farbowałam włosów, nigdy nie paliłam papierosów – tylko próbowałam;-) Twierdzę, że dobrze jest utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji, wyznając zasadę w zdrowym ciele zdrowy duch. Jednak nie skupiam się wyłącznie na estetyce lub pielęgnowaniu swojego ciała. Przesada nie jest dobra w żadnej dziedzinie życia, więc aby żyć w zgodzie ze swoim organizmem, wystarczy słuchać jak sam upomina się o swoje potrzeby.

 

Na co dzień intensywnie poświęcam się pracy zawodowej, w której wymagania estetyczne dotyczące stroju są na bardzo wysokim poziomie. Dzień mija mi zazwyczaj bardzo dynamicznie, jestem ciągle na nogach i od jakiegoś czasu zdecydowanie w szpilkach. Wspomniałam od „jakiegoś czasu”, ponieważ nie zawsze moja pewność siebie pozwalała mi na bycie tą najwyższą w towarzystwie. Czułam jakby nieustające stwierdzenia „ale Pani wysoka!” wręcz fizycznie mnie pomniejszały. Szczęśliwie, razem z powstaniem 2legs2long zrzuciłam z głowy ten ciężar, a teraz chciałabym jeszcze ulżyć moim ciężko pracującym dla mnie nogom. Rzuciłam wyzwanie, które podjęła Veera, a ja udokumentuję jego przebieg na moim blogu.

 

Życie jest szalone i piękne, więc na blogu dzielę się z czytelnikami swoimi przeżyciami, przemyśleniami, podróżami, wyzwaniami i dużą dawką motywacji. Zapraszam na www.2legs2long.com oraz @2legs2long

 

Joanna na bieżąco będzie dzielić się z Wami wrażeniami dotyczącymi produktów marki Veera.
Pierwsze informacje już niebawem, które na pewno będą połączone z wyjątkowymi zdjęciami, jak to zawsze u Joanny :)

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.