CELLULITU

baner obrazek ruch

Ruch to zdrowie. Nie tylko dla naszej skóry ale i dla całego organizmu. Wystarczy kilka minut ćwiczeń dziennie aby poprawić krążenie i przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Nie musisz zaczynać od godzin spędzonych na siłowni. Ćwicz w domu, spaceruj, pływaj, jeździj na rowerze. Każda aktywność jest dobroczynna dla Twojego ciała, zwłaszcza kiedy jest systematyczna. To właśnie ruch jest niezbędny, aby organizm pozbywał się toksyn i nadmiary wody. Dlatego ruszaj się jak najczęściej.

 

Spodenki antycellulitowe Veera to idealne rozwiązanie w walce z cellulitem. Legginsy Veera Silver, dzięki zawartości specjalnych włókien srebra, miedzi i węgla, pobudzają mikrokrążenie oraz zapewniają drenaż limfatyczny, który poprawia krążenie, a tym samym działa niszcząco na komórki tłuszczowe. Ponadto, mają działanie oczyszczające – dzięki zawartości węgla eliminują toksyny oraz nadmiar płynów z organizmu. Perfekcyjnie modelują brzuch, pośladki oraz całą figurę. Aby kuracja była skuteczna należy je nosić przez co najmniej 3 miesiące, po 8 godzin dziennie, chociaż wiele kobiet zauważyło poprawę skóry już wcześniej! Istotny jest fakt, że spodenki można nosić zarówno w nocy jak i w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że spodenek nie powinny nosić kobiety w ciąży oraz karmiace piersią. Stosowanie spodenek według zaleceń, przynosi oczekiwane efekty w postaci pięknej, jędrnej i gładkiej skóry.

baner obrazek spodenki
baner obrazek dieta

Bardzo ważne jest, aby dostarczać organizmowi co najmniej 2 litry wody każdego dnia. Brak wody prowadzi do jej magazynowania przez organizm, a tym samym prowadzi do cellulitu. Dieta bogata w błonnik, produkty pełnoziarniste, owoce, warzywa oraz tłuste ryby są zdrowymi sprzymierzeńcami w walce z cellulitem – jedz ich jak najwięcej. Zmień nawyki w gotowaniu: używaj nasyconych tłuszczy, gotuj na parze, ogranicz sól i produkty przetwarzane- to one w głównej mierze są powodem odkładania się tkanki tłuszczowej. Nie musisz się głodzić! Jedz regularnie mniejsze porcje, a Twój organizm nie będzie odczówał potrzeby magazynowania tłuszczu.

 

Masaż działa dobroczynnie na skórę i tkanki podskórne. Stymuluje krążenie krwi i płynów w organizmie, oraz przyspiesza oczyszczanie limfy. Na rynku istnieje również mnóstwo produktów kosmetycznych, które są idealnym dopełnieniem w walce o piękną skórę. Można tu wymienić różnego rodzaju peelingi, kremy, masażery, plastry. Z pomocą przychodzi również medycyna estetyczna, która potrafi zdziałać cuda: endermologia, lipoliza, ultra dźwięki itp. Zabiegi te w krótkim czasie i bez większego wysiłku poprawiają kondycję skóry. Należy jednak pamiętać, że ich cena może wynosić nawt kilkaset złotych za zabieg, który efekty przynosi jedynie w seriach od 2 do 10 zabiegów.

baner obrazek zabiegi

 

Połączenie wszystkich wymienionych sposobów wspartych stosowaniem naszych spodenek, powinno widocznie zredukować cellulit. Do każdych spodenek dołączany jest test na cellulit, dzięki któremu można się przekonać o swoich postępach, miesiąc po miesiącu. Do dzieła!

 

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.