opinie

Rajstopy, pończochy i podkolanówki marki Veera noszą kobiety w całej Polsce. Ubierając je na co dzień, do stroju biznesowego, na romantyczny wieczór. Noszą je profilaktycznie, bo wiedzą, że to podstawa zdrowych i pięknych nóg. Mają wybór i świadomie z niego korzystają.

Dziękujemy,
że wybrałyście markę Veera!

opinie
opinie
opinie

,,Mimo mojego sceptycznego nastawienia do wszelkiego rodzaju innowacyjnych produktów - mogę śmiało powiedzieć, że tym razem zostałam naprawdę pozytywnie zaskoczona.”

opinie

,,Najbardziej ciekawiło mnie to, czy rzeczywiście są odporne na puszczanie oczek.(…)Oczywiście, już przy zakładaniu udało mi się 'zaciągnąć' nitkę. Tutaj, ku mojemu zdziwieniu, zadziałała magia. Po naciągnięciu materiału ten defekt... zniknął.”

Marcelina, właścicielka bloga:
www.simplylife.pl

opinie

,,Broniłam się przed nimi rękami i nogami, a niepotrzebnie, gdyż teraz zdecydowanie wolę je od zwykłych. Moje nogi są szczupłe, ale wraz z tymi rajstopami czy pończochami jeszcze bardziej kuszące i ponętne. Uwielbiam je.”

Marzena, właścicielka bloga:
www.zakreconyswiatwery.blogspot.com

opinie

,,Rajstopy te są inne niż wszystkie dotychczas mi znane. Wyciągając je z pudełeczka już zauważyłam jaki mają kształt.”

,,Cieszę się, że poznałam te produkty, chętnie do swej garderoby dołożę kilka par... Świadomie wybiorę te produkty, bo nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać, niż leczyć!”

Daria, właścicielka bloga:
www.kraina-testow.blogspot.com

opinie

,,Najfajniejsze w tych produktach jest to, że możemy dobrze działać na nasze nogi, a nikt o tym nie wie. (…) Wyglądem na nogach niczym się nie zdradzają.”

,,Cieszę się, że skusiłam się na nie, ponieważ moje nogi czują się zdecydowanie lepiej, a przez to ja sama czuję się bardziej wypoczęta.”

Natalia, właścicielka bloga:
www.jakpiekniebyckobieta.pl

opinie

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.