WSPANIAŁE KOBIETY

OD ZAWSZE CHCEMY DAWAĆ WAM JAK NAJWIĘCEJ Z SIEBIE. ZACZYNAJĄC OD JAKOŚCI PRODUKTU, SŁUCHAJĄC UWAŻNIE WASZYCH POTRZEB, PO STALE DOPRACOWYWANIE PRODUKTÓW MARKI VEERA.
OD TERAZ NA ŁAMACH NASZEGO FAN PAGE WYJĄTKOWE KOBIETY BĘDĄ DZIELIĆ SIĘ Z WAMI SWOIMI PASJAMI, WIEDZĄ, SOBĄ :) NA PEWNO BĘDZIE JESZCZE MILEJ ZAGLĄDAĆ DO NAS KAŻDEGO DNIA.

 

 

Poranki z Megan

Rusza nasz nowy cykl pod nazwą Poranki z Megan! Blogerka Magda, z którą wspólnie będziemy tworzyć cykl, posiada nie tylko świetny zmysł fotograficzny – co potwierdzają jej świetne zdjęcia na Instagramie @meganlifestyle - ale również jest lekarzem, więc na sprawach związanych ze zdrowiem nóg zna się jak mało kto. Mamy nadzieję, że z jej pomocą uda nam się sprawić, że każdy dzień zaczniecie z wypoczętymi nogami. Zapomnicie również co to znaczy wstać lewą nogą :) Postaramy się wprowadzić Was w świat zdrowych i pięknych nóg, w sposób atrakcyjny i przystępny dla każdego.

Sama o sobie mówi:
Mam na imię Magda, interesuję się fotografią, psychologią i medycyną. Od niedawna pracuję jako lekarz, a w wolnych chwilach prowadzę lifestylowego bloga na Instagramie. Chciałabym przybliżyć Wam temat niewydolności żylnej i kompresjoterapii.

Jeżeli chcecie ją bliżej poznać, zapraszamy do zajrzenia na:
Instagram: www.instagram.com/meganlifestyle

Cykl Poranki z Megan możecie śledzić na naszym fanpage Piękne Nogi. Pamiętajcie! Jak udany poranek to tylko z Megan :)

foto-megan
sandina-web

Modowe inspiracje

Ruszamy z cyklem na naszym Facebooku, który z pewnością będzie gratką dla wszystkich miłośniczek mody. Wraz z Sandrą postanowiliśmy tworzyć cykl, który regularnie będzie pojawiał się na naszym fanpage, a w nim inspiracje modowe. Jesteśmy przekonani, że nie tylko będzie cieszył oko, ale również podsunie pomysły na wykorzystanie różnych rzeczy z własnej garderoby.

Sama o sobie mówi:
Choć moda na dobre zapanowała nad moim życiem to na pierwszym miejscu zawsze mam rodzinę i mojego przyszłego męża <3 Ciepłe dni, muzyka z lat 80-tych, dobra fotografia modowa, dbanie o ogród, psychologia - to też baaardzo lubię :)

Jeżeli chcecie ją bliżej poznać, zapraszamy do zajrzenia na:
Blog: www.sandina95.blogspot.com 
Instagram: www.instagram.com/sandina95/
Fanpage: www.facebook.com/sandina95

Cykl Modowe inspiracje możecie śledzić na naszym fanpage Piękne Nogi.

Veera na każdym kroku

Cykl dla miłośniczek nie tylko mody, ale i szeroko pojętego lifestylu. Wspólnie z blogerką Darią spróbujemy udowodnić, że produkty marki Veera można nosić bez względu na miejsce i czas. Nieważne, czy jesteście w domu, na spacerze czy w dalekiej podróży – z Veera będziecie się czuć pięknie i komfortowo na każdym kroku! Mamy nadzieję, że cykl dostarczy Wam wielu inspiracji oraz przekona, że warto pomyśleć o profilaktyce nieco wcześniej.

Sama o sobie mówi:
Daria, autorka bloga i miłośniczka niebanalnych zestawień. Interesuje się stylizacją i social media. Na blogu chce pokazać Wam część swojego życia.

Jeżeli chcecie ją bliżej poznać, zapraszamy do zajrzenia na:
Blog: www.dashblog.pl
 Instagram: www.instagram.com/dashblog_
 Fanpage: www.facebook.com/dashblogpl

Cykl Veera na każdym kroku możecie śledzić na naszym fanpage Piękne Nogi. Rozkochaj się w świecie mody i niebanalnych ujęć.

foto-megan

 

Ta strona używa plików cookies w celu jej poprawnego funkcjonowania. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies od tej witryny.